Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Alımları

Masum Değiliz Dizisi Oyuncu Alımları

Masum Değiliz Dizisi oyunculuk başvuruları başlamıştır. Herhangi bir ekran önü tecrübesi bulunmayan oyuncu adaylarının da bu dizide yer alabilme şansları bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü ajans oyuncu adaylarının başvuru formlarını değerlendirip doldurmaları gerekmektedir.

Masum Değiliz Dizisi konu olarak üç yakın arkadaşın taşımak zorunda oldukları bir sırrı anlatmaktadır. Dizideki üç yakın arkadaşın isimleri; Volkan, Mert ve Emir’dir. Üçlünün arkadaşlıkları lise yıllarına dayanmaktadır. Ancak yakın arkadaşların hayatların Mert’in nişanında akıllarına gelmeyecek şekilde bir değişime uğrayacaktır. Bu değişimde Mert’in nişanlısının erkek kardeşi olan Umut’un da yeri vardır. Mert’in nişanında gerçekleşen olaydan sonra yakın arkadaşlar aynı zamanda sırdaş da olacaklardır. Fakat bu sırrı tutmak sanılanın aksine üç arkadaşı oldukça fazla yoracaktır. Masum Değiliz Dizisinin yönetmen koltuğunda Levent Türkkan oturmaktadır. Dizinin yapım şirketi ise kaliteli dizi ve filmlerin değişmez şirketlerinden biri olan Koliba Film’dir. Siz de Masum Değiliz Dizisinde oyunculuk yapmak istiyorsanız bir an önce gereken başvuru formunu doldurarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Masum Değiliz Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yapmak

Masum Değiliz Dizisine ajans oyunculuk yapmak demek oyuncu adaylarının oldukça iyi isimlerle kamera önüne geçmeleri demektir. Masum Değiliz Dizisinin kadrosunda yer alan oyuncular; Uraz Kaygılaroğlu, Sercan Badur, Damla Sönmez, Ushan Çakır ve Aras Aydın gibi isimlerden oluşmaktadır. Oyuncu adaylarının başvurularından olumlu bir sonuç çıktığı takdirde mesleki yeterlilikleri bakımından en iyi projelerden birinde yer alabileceklerdir.

Masum Değiliz Dizisi oyuncu alımları için duyulan acil oyuncu ihtiyacından ötürü bireylerin bu alanda bir tecrübelerinin olmasında gerek yoktur. Oyuncu adayları Masum Değiliz Dizisi başvuru formunu doldurarak başvurularını değerlendirmeye sokabilmektedir. Ancak oyuncu adaylarının başvuru formlarına ekledikleri fotoğraf muhakkak güncel olmalıdır. Aksi takdirlerde oyunculara geri dönüş yapılsa bile görüşmelerde elenme ihtimalleri bulunmaktadır. Masum Değiliz Dizisi için oyunculuk başvurusu yapan adayların başvuruları olumlu sonuçlanırsa adaylarla iletişime geçilmektedir. Kurulan iletişimde adaylara canlandıracakları rollerle ilgili bilgi vermenin yanı sıra bir de görüşme talep edilmektedir. Görüşmeler sonrasında karşılıklı anlaşmaya varıldığı durumlarda ise oyuncu adayları Masum Değiliz Dizisinin gelecek bölümlerinde yer alabilmektedir.